Menu
Your Cart
🚚 999 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!

Sıkca Sorulan Sorular

ÜYELİK İŞLEMLERİ

Üyelik Ücretli mi?
-Hayır. Üyelik ücretsizdir.

Nasıl Üye Olurum?
-Sitemizin masaüstü girişlerinizde sağ üst köşesinde bulunan, mobil ve tablet girişlerinizde sağ üst ve sağ altta bulunan ÜYE OL sayfasına giriş sağlayarak sizden istenilen bilgileri doldurarak üyeliğinizi oluşturabilir ve üyelik fırsatlarından anında yararlanabilirsiniz.


İPTAL VE İADE BİLGİLERİ

Ürünü İade Etmek İstediğimde Ne Yapmam Gerekiyor?
-
Siparişiniz kargo yetkilisi size getirdiğinde mutlaka paketi kontrol ediniz patlamışsa veya kargo paketi zarar gördü ise hatta üzerinde kargo koli bantı yapılmışsa kesinlikle teslim almayınız ve tutanak tutturunuz. Siparişinize ait ürün hasar görmemiş , ambalajı bozulmamış, kullanılmamış tüm aksesuarları paket içerisinde olmak koşulu ile iade alınabilir. Aksi taktirde iadesi mümkün değildir. Seramik bardaklar, kişiye özel ürünler, Kişisel bakım için kozmetik, krem, parfüm veya çamaşır kokusu, mum vs gibi ürünlerin iadesi ancak kullanılmamış olmak şartı ile mümkündür, ambalajı açılmış ve kullanılmış bir parfümün cayma hakkı kapsamında iadesi alınmamaktadır. İade edeceğiniz ürünü aşağıda paylaşılan kargo anlaşma numaralarımız ile tarafımız göndermelisiniz. Farklı bir kargo tercih etmeniz halinde kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenmelidir. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolleri sağlanacak ve ilgili departman tarafından onaylanarak süreç ilerletilecektir. Bu süreç ortalama 3-7 gün sürmektedir.

İade Etme Süresi Kaç Gündür?
-mcntekstil.com.tr online alışveriş sitemizden yapacak olduğunuz ürünlerin iadesini fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde yapabilirsiniz. Harici diğer sanal pazaryerlerinden yapacak olduğunuz sipariş işlemlerinde ilgili platformun koşulları geçerlidir.

İademi Hangi Adrese Göndereceğim? 
-İade veya Değişim için gönderecek olduğunuz ürünü mutlaka anlaşmalı kargolarımız ile göndermelisiniz. Aşağıda yer alan kargolar haricinde bir kargo ile göndermeniz durumunda Kargo Ücreti ödemek zorunda kalacaksınız. Ürünü ücretsiz tarafımıza gönderebilmeniz için:
HepsiJet Anlaşma/İade Kodu:
İade/Değişim Adresimiz:
MCN Tekstil.- Servergazi mh. 411 sok.
No.5. Merkezefendi/Denizli

İade Kargo Masraflarını Ben mi Ödeyeceğim?
-Anlaşmalı kargo firmalarımızı tercih ederek ve anlaşma numaralarımızla biz göndermeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. İade için farklı kargo tercih etmeniz durumunda kargo ücretini karşılamanız gerekmektedir.

İade Ettiğim Ürünün Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılacak? 
-
İade ürününüz tarafımıza ulaşması ve kontrollerinin tamamlanması ve ürün para iade süreci 3-7 iş günü sürmektedir.

Elime Geçen Ürün Kusurlu. Ne Yapmam Gerekiyor?
-
Bizlere +90 551 077 1475 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak yada mcntekstil.com.tr iletişim sayfamızdan bize ulaşarak talep oluşturabilirsiniz.

Tutar İadem Taksit Taksit Yapılıyor?
-Bu konu bankanızla iletişime geçmelisiniz. mcntekstil.com.tr olarak hesabınıza para iadesi tek seferde yapılır.

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?
Henüz kargoya verilmemiş siparişleriniz için +90 551 077 1475 (bazen kargoya verilen siparişlerin barkod numaraları panele geç yansıyabildiğin kargoya teslim edilen siparişiniz halen kargoya verilmemiş gibi gözükebilir ve çok sık rastlanan bir durum olmamakla birlikte bilginize sunmak istedik) nolu çağrı merkezimizden veya mcntekstil.com.tr sitemizin iletişim sayfasından bizlere ulaşarak siparişinizin iptalini talep edebilirsiniz. Siparişiniz işleme alındı ise eğer elinize ulaştıktan sonra iade etmek istediğiniz ürünü firmamıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile kargolayarak iade sürecini hızlıca başlatabilirsiniz.